Content 2ZEN MUTFAK BANYO Şirketi olarak müsterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.


Kuruluşumuzdan bugüne geçen süre zarfında,  görev alan uzman teknik kadromuzla kaliteli ve kusursuz hizmeti ön planda tutarak, çalıştığımız iş ortaklarımıza sorunsuz bir hizmet sunma anlayışı içerisindeyiz. Aynı zamanda hızlı ve esnek çalışmayı prensip haline getirmiş olduğumuz servis hizmetimizle mutfak ve banyo  ürünleri satışında alanında en iyi hizmeti veren firmalar arasında yer almaktayız. 

Biz
ZEN MUTFAK BANYO  şirketi olarak, mobilya sektörüne ait ürünsel, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek her zaman en iyiyi sunmak amacıyla sektörde hizmet vermekteyiz.

% 100 Türk sermayesi olan
ZEN MUTFAK BANYO şirketinin, günümüz rekabet ortaminda tüm tehditleri firsata çevirebiliyor  olmasındaki en önemli süreçlerini

 

  •  Ç‡alışanlarına, tedarikçilerine, müşterilerine, ülkesine dürüst, saygılı, prensipli oluşu,
  •  Sadece yaptığı işe odaklanışı , farklı kulvarlarda macera aramayışı,
  •  Mütevazi  duruşu,
  •  Ve en önemlisi   dürüstlüğü ve sorumluluğu işinin tüm süreçlerine,  çalışanları ile yansıtmayı ilke edinmiş yapısı olarak  açıklayabiliriz.


İnsanı sevmek, insana hizmet etmek bir sanattır. Bu sanatımızı sizlerle paylaşmak değerlerinize değer katmaya devam etmek, başarıları, mutlulukları daha güzel yarınlara hep beraber taşıyabilmek temennisiyle.

ZEN MUTFAK BANYO '€™dan Sevgi ve Saygılar.

Seyfettin ADIGܜZEL

ޞirket Müdürü